RSS
sobota, 31 lipca 2010
sobota

Hej:) Od paru dni znów powróciłam do zielonej herbaty i oby stało się to moim nawykiem:) Kiedy byłam w liceum, to naprawdę miałam super silną wolę. Pamiętam doskonale, jak uparcie ćwiczyłam czyt.kalanetis. A były to trudne, wymagające skupienia, ćwiczenia. Wracałam wieczorem ( powrót autobusem około 2 godz) i pierwsza czynność- ćwiczonka. Oj, całe mnóstwo miałam takich nałogów:)

18:48, szczesliwa123
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 lipca 2010
Znów jestem:)

Hej wszystkim:) Znów długo mnie nie było, ale wiecie- wakacje. Cały czas własciwie siedziałam na działce, robiłam piesze wycieczki i było mi dobrze! Na pewno porównując moją kondycję fizyczną sprzed roku, niestety jest gorzej... Aktualnie poruszam sie o dwóch kulach i szczerze mówiąc wtedy chodzi mi się komfortowo:) Smutne jest  to, że choroba jednak postępuje..

17:15, szczesliwa123
Link Komentarze (4) »
niedziela, 11 lipca 2010
uff, jak gorąco:)

 

Ciągle ukrop ( u mnie- 32 w cieniu) Dla wszystkich :Trochę wody dla ochłody!:):)

 

11:13, szczesliwa123
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 lipca 2010
upalna sobota:)

Cześć i czołem! Wiecie co? Postanowiłam być szczęśliwa! Bo ja ogólnie zawsze miałam do siebie jakieś ALE. Byłam bardzo, ale to bardzo samokrytyczna, nie wiedzieć czemu. Naprawdę...Dużo by dawać przykładów, nawet jak zagrałam na egzaminie na 5, czekając na wyniki zawsze musiałam uronić łzy... Gdy miałam dziesięć lat, zaczęłam moją muzyczną edukation i choć muzyka była dla mnie wszystkim, z drugiej strony zawsze byłam niepewna wszystkiego.. Trudno to opisać, ale przedwczoraj ogladałam super film, około godziny 24, o rosyjskiej dziewczynce, uczącej sie w szkole baletowej i to, co przeżywała, ćwicząc, zdając co pół roku egzaminy, bardzo przypomniały mi moje dzieciństwo. Często płakała, chciała już skonczyć z tańcem, nienawidziła go wręcz, ale nie potrafiła tego zrobić. To jak narkotyk, mówiła i w sumie miała rację. Super film!

13:32, szczesliwa123
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 lipca 2010
słowa, słowa...ale jakie to było słowo?????

hej:) Chyba znów zacznę pić...zieloną herbatę. Kawa mi już totalnie zbrzydła, po prostu piję jej za dużo. Kiedyś chyba o tym juz pisałam, jesli dobrze pamiętam, hehe. No właśnie, to nie jest śmieszne, ale ostatnio zauważyłam u siebie zaniki pamięci. Tzn, zapominam często słów, kiedy o czymś mówię. O imionach czasami też zapominam . Tak się boję, bo na serio mam z tym problem, na razie jeszcze mały, ale jednak cos się zaczyna niedobrego dziać w tym temacie.

21:02, szczesliwa123
Link Komentarze (3) »
sobota, 03 lipca 2010
wakacje

Hej !Długo mnie nie było na blogu, ale nie miałąm czasu. Najpierw przesiedziałam na działce kuzynostwa, a od paru dni jezdżę na działkę leśną. I powiem Wam,że trochę mi wstyd, ze tak sobie odpoczywam. Bo rozumiem, jakbym pracowała, to ok, nalezy mi się. Ale ja od, nie wiem juz, chyba od dwóch lat jestem niepracującą rencistką. Więc jakos chyba nie nalezy mi się takie odpoczywanie, bo po czym?

22:50, szczesliwa123
Link Komentarze (4) »